Pėrshėndetje nga Njujorku – Amerika

 

Shqiptarėt kudo nėpėr botė i nderojnė veshjet, traditėn, hadetet e veta, kangen dhe gjuhen e vet

Pamje nga festivali XIV ne Njujork

Pamje nga festivali XIV ne Njujork

Te rejat ushtrojne per festival

Te rejat ushtrojne per festival

Nikoleta Kolė Ejll Zagreda e veshur si vajzė bregasore

Nikoleta Kolė Ejll Zagreda e veshur si vajzė bregasore

Angjella Kolė Ejll Zagreda me veshje bregasore

Angjella Kolė Ejll Zagreda me veshje bregasore, nga Reēi i Ulqinit, udhėheqi programin e natės sė Festivalit

Angjella Zagreda dhe Gjon Gjokaj

Angjella Zagreda me veshje bregasore (zadrimore) dhe Gjon Gjokaj me veshje kombėtare malėsore i cili i ra ēiftelisė