Burrat e Dheut dhe tė bukurat e Dheut prej Australisė pėrshėndesin lexuesit e Buzukut.

Ata nderojnė tė parėt e vet, gjuhėn e vet, hadetet e veta, nderojnė veten dhe tė gjithė shqiptarėt.